Dostawy i Zwroty

Koszt dostawy kurierem UPS to 20 zł na terenie Polski i 70 zł na terenie całej Europy.

Czas dostawy to 7 dni roboczych, Kolekcje są szyte w autorskiej pracowni PtASZEK, na zamówienie, czas realizacji danych produktów może się różnić.

Prosimy pamiętać, że powyższe czasy dostawy są ważne dla zamówień złożonych przed 15:00 od poniedziałku do piątku w przypadku Polski.

W weekendy nie wysyłamy żadnych zamówień. Wszystkie zamówienia z następnego dnia roboczego złożone po godzinie 15:00 będą wysyłane po ich zrealizowaniu w przeciągu 7 dni roboczych, chyba że w opisie produktu jest inaczej.

Ze względów bezpieczeństwa wszystkie zamówienia podlegają weryfikacji. W celu potwierdzenia tożsamości i adresu rozliczeniowego przed potwierdzeniem zamówienia, skontaktujemy się z Tobą przez e-mail.

CO JEŚLI ZASZŁA POMYŁKA ?

Jeśli otrzymałeś nieprawidłowy przedmiot, wpisałeś błędny adres dostawy itd, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pocztą elektroniczną na adres ptaszekoffice@gmail.com lub dzwoniąc pod numer +48 608317395. 

POLITYKA ZWROTÓW I WYMIAN
Jeśli jesteś niezadowolony z przedmiotów, które zamówiłeś z jakiegokolwiek powodu, zaakceptujemy zwrot niewykorzystanych przedmiotów, pod następującymi kryteriami:

*Przedmioty muszą zostać zwrócone w ciągu 14 dni od daty dostawy w celu uzyskania refundacji lub wymiany. Produkty zwrócone po 14 dniach mogą być uprawnione do uzyskania kredytu on-line według uznania PtASZEK.
*Elementy muszą być w oryginalnym, nieużywanym, nieuszkodzonym stanie.
*Buty powinny być sprawdzone pod kątem  czystej powierzchni.
*Przedmioty muszą być wysłane w oryginalnym opakowaniu z załączonymi znacznikami.
*Firma PtASZEK nie bierze odpowiedzialności za szkody powstałe podczas procesu zwrotu, upewnij się, że towary są dobrze chronione podczas zwrotu do nas.

Zwroty powinny zostać wysłane wraz z wypełnionym formularzem zwrotnym (zawartym w zamówieniu) w oryginalnym opakowaniu do:

PTASZEK MONIKA PTASZEK

ŁÓDŹ 94-123

UL. OSZCZEPOWA 56

+48 608317395

Niestety obecnie nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów przesyłki zwrotnej, chyba że otrzymany towar jest wadliwy lub nieprawidłowy. Niemniej jednak będziemy chętnie wysyłać dowolne przedmioty wymiany bez opłat.

Po otrzymaniu Państwa zwrotu dążymy do szybkiej wymiany lub zwrotu kosztów w ciągu 7 dni roboczych. Jeśli potrzebujesz wymianę wadliwego elementu lub uzgodnioną wcześniej naprawę, pomagamy do 14 dni roboczych. 

FORMULARZ ZWROTÓW

 

 Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta ptaszekoffice@gmail.com lub zadzwoń pod numer +48 608317395, aby omówić bardziej szczegółowo problem i ustalić najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl