FALL WINTER 2022/23 0
FALL WINTER 2022/23
Nowa odsłona kolekcji to koncentracja uwagi wokół damskiej sylwetki - relacji między tym co jest zwiewne, eleganckie, a tym co rozumiemy jako codzienne. Niekonwencjonalne połączenia budowane są na warstwowość, która rysuje nowy obraz kobiety manifestujacy jej potrzebę swobody w kształtowaniu siebie.
Pozyskane do kolekcji aksamity, sztuczne futra, jedwabie, odbijające światło koraliki i cekiny w sposób odważny połączone zostały z wełnianymi i lnianymi narzutkami oraz pikowanymi, technicznymi tkaninami które idealnie wpisują się w kolekcje jesień zima 2022/23.
Świadomość marki Ptaszek widoczna jest również w uważności z jaka podchodzi ona do procesu twórczego, którego głównym założeniem jest przetwarzanie i uwspółcześnianie już dostępnych zasobów, stając się jedną z silniejszych reprezentantek nurtu slow fashion i mody cyrkularnej w kraju.
Buduję dziś swoją markę nie tylko myśląc o modzie jako sezonowej stylizacji, ale przede wszystkim tworzącej kompleksową przestrzeń wokół siebie, kreującej styl życia RE.
Za pomoc i wsparcie przy tworzeniu pokazu i kolekcji szczególne podziękowania kieruje do moich przyjaciół i znajomych którzy swoim byciem, energią, rozmowami i kawkami .. nakręcają machinę działania marki Ptaszek !
Pokaz najnowszej kolekcji odbył się w przestrzeni fabryki na OFF Piotrkowska Center w projekcie Moda na Łódź, obchodziliśmy hucznie, modowo 11 urodziny OFFA
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl